Подарък са от Англия но не стават на рожденичката, много готени с висок вътрешен ток
Купени са за дете и са обувани само веднъж.Много меки ,топли и удобни.Нямат никакви забележки по тях.Отговарят си точно на номер 38 . Не са от естествена кожа.Ток 3см.От него до горе 23см.С връзките може да се коригира широчината.Закопчаването е с цип.
Ботите са нови, но за съжаление не ме информираха, че са със скрита платформа, която е 4 см + около 2 см, гумичка стават 6 см. А аз съм на 74 г. Трябват ми, за да излизам с кучето си. АБСУРД! Иначе са много мекички, добре подплатени и удобни, само че за м...
Вие сте модерна, следите модните тенденции, обичате да бъдете забелязвана, стремите се да давате пример на жените, харесва Ви да привличате погледите към себе си? Ние Ви предлагаме модерни, красиви, впечатляващи, топли, удобни боти и ботуши на страхотни ц...