ЛЕГАЛНА РАБОТА В ЧУЖБИНА

Тази обява е с изтекъл срок.
обл. Монтана | Публикувана на 2017-07-22 19:21:25.
ID на обява: 573440 | Брой разглеждания: 60

Тип: Бизнес

ФОРЕСТ БИЛДИНГ КЪМПАНИ ЕООД

Обявява свободни работни места за

ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО НА ЕЛЕМЕНТИ ЗА АВТОМОБИЛИ

1. Основна заплата 15 000 CZK ( 1050 лв. ) / чисто /

• Доплащане за втора смяна – 4,5 CZK на час
• Доплащане за нощна смяна – 7,5 CZK на час
• Месечни бонуси – До 10 000 CZK

- Реално очаквана заплата 22 000 CZK ( 1 540 лв. ) / чисто /

2. Основни отговорности и задачи на служителя/работника:
• Монтаж на автомобилни детайли , работа с електрическа отвертка или въздушна отверка

3. Работно време
• 8 часов работен ден с една пауза от 30 мин
• Заплащат се 7,5 часа
• Работа на три смени

4. Местоположение на работното място
• Град Жатец (Žatec ) , Чехия

5. Настаняване
• Общежития или хотели на цена от 1 500 CZK ( 100 лв) месечно с включени консумативи

6. Транспорт до работното място
• Фирмата подсигурява транспорт до работното място с фирмен автобус или микробус за 1 000 CZK ( 70 лв ) месечно спират се от заплатата

7. Предишен опит
• Не се изисква предишен опит , но ще се счита предимство ако имате

8. Езикови познания
• Не се изисква знанието на чешки език, осигурен е преводач по време на смените

9. Други изисквания към кандидатите
• Да НЕ употребява алкохол по време на работа
• Да НЕ употребява наркотични вещества
• Да НЕ е хазартна личност

10. Работодателя подсигурява транспорт от Република България до Република Чехия при сформирана група от минимум 10 човека

За повече информация и записвания:

Тел: + 420 770 630 514 ; E-mail: jobs_f.b.c@abv.bg
Тел: + 359 884 996 011 ; E-mail: hivolda1993@gmail.com

Skype: dubal_office

Имаш нещо за продажба? Добави БЕЗПЛАТНА обява сега

Договаряне

Обява от ФОРЕСТ БИЛДИНГ КЪМПАНИ ЕООД

(Регистриран на: 2017-02-18 20:15:14)